Przejdź do treści

Kim jesteśmy

Spółka Sygnity Business Solutions łączy w sobie ponad 25-letnie doświadczenia w implementacji rozwiązań informatycznych wspierających efektywne zarządzanie. W 2015 roku powstała marka Sygnity Business Solutions w wyniku połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych z częścią Sygnity skupiającą kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie praktycznego wykorzystania światowych rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM.

Co oferujemy

Oferujemy szeroki zakres produktów oraz usług związanych z audytem oraz doradztwem biznesowym. W naszym portfolio znajdują się systemy ERP światowych producentów (Oracle, SAP, Microsoft), autorskie rozwiązanie QUATRA ułatwiające efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, jak również rozwiązania dedykowane, BI/CPM oraz BPM. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć są rozwiązania mobilne. Wychodzimy również naprzeciw bieżącym potrzebom klientów proponując rozwiązania usprawniające procesy związane z obsługą wymagań RODO (QDataDiscovery, QDataFile).

Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach dla bibliotek. Kluczowym produktem jest PROLIB - oprogramowanie dedykowane bibliotekom, które usprawnia pracę bibliotekarza oraz umożliwia efektywną współpracę między placówkami. Dzięki temu systemowi biblioteki mają szansę wyjścia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom współczesnego czytelnika.

Dlaczego my

Zintegrowanie wyjątkowego know-how w jednej spółce zapewnia możliwość elastycznego dopasowania rozwiązań do potrzeb oraz wsparcie naszych Klientów w osiągnięciu wyznaczonych celów, m.in: usprawnianiu i optymalizacji procesów, analizie danych oraz pomocy w podejmowaniu strategicznych decyzji.

Nasz zespół to blisko 150 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem posiadający kompetencje zarówno w zakresie narzędzi technologicznych/aplikacji oraz szerokie kompetencje merytoryczne i branżowe.

Naszym celem jest zadowolenie naszych Klientów, bo tylko to jest gwarancją długoterminowej współpracy.

Zarząd

Janina Korzeniewska

Janina Korzeniewska - Prezes Zarządu

Janina Korzeniewska jest absolwentką Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Z branżą IT związana jest od ponad 17 lat. Karierę zawodową rozpoczęła w firmie Apexim, gdzie w latach 1997-2000 zajmowała się implementacją systemu klasy ERP-Baan. W 2001 r. dołączyła do Computerlandu, odpowiadając za realizację wdrożeń systemu ERP Oracle EBS oraz zarządzanie zespołem konsultantów. Od 2006 r., w strukturach Sygnity, zajmowała się budowaniem scentralizowanych kompetencji w zakresie systemów ERP (Oracle EBS, SAP, MS Axapta, IFS) oraz kompetencji BI. Od 2012 r. w zakresie jej odpowiedzialności znalazły się również rozwiązania SOA, a od 2014 r. rozwiązania klasy CPM.

27 lipca 2015 roku została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu Sygnity Business Solutions S.A. (przed zmianą nazwy Max Elektronik S.A.)

Rada Nadzorcza

Tomasz Kozdryk

Tomasz Kozdryk - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Tomasz Kozdryk jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału SiMR. Ukończył szereg certyfikowanych szkoleń z zakresu zarządzania sprzedażą oraz rozwoju i zarządzania zasobami ludzkimi. Z branżą IT jest związany od lat 90. W latach 1995–2002 zajmował kierownicze stanowiska w zakresie sprzedaży w spółkach Apexim, Siemens, ITEA Polska. W latach 2002–2004 pracował w spółce Siemens jako Szef Działu Sprzedaży, gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż systemów klasy ERP oraz projektów outsourcingowych. W latach 2004–2006 pracował w Oracle Polska, gdzie odpowiadał za sprzedaż oprogramowania dla kluczowych klientów,. W latach 2006–2009 pełnił funkcję Dyrektora Sektora Publicznego oraz Członka Zarządu polskiego oddziału Unisys Corporation wzmacniając obecność firmy w sektorach ochrony zdrowia oraz samorządów. W 2009 r. dołączył do polskiego zespołu Microsoft, gdzie początkowo objął zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż w Sektorze Publicznym, a następnie (do 2013 r.) pełnił funkcję Dyrektora Sektora Publicznego. W latach 2014-2017 był Dyrektorem Sprzedaży dla Sektora Publicznego w Oracle Polska.

Mariusz Nowak

Mariusz Nowak - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Mariusz Nowak jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w pracy dla największych polskich banków, firm ubezpieczeniowych, sieci handlowych, firm telekomunikacyjnych oraz przedsiębiorstw państwowych i urzędów administracji centralnej. W latach 2004 – 2015 był związany ze spółką Infovide – Matrix S.A., gdzie pełnił kolejno funkcje: Dyrektora Grup Kompetencyjnych, Partnera odpowiedzialnego za sektor bankowości i ubezpieczeń, a od 2013 roku również funkcję Członka Zarządu. W latach 2008 – 2011 oraz 2014 – 2016 był Przewodniczącym Rady Nadzorczej CTPartners S.A. W 2016 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółek Exorigo - Upos sp. z o.o. oraz Exorigo Financial Services sp. z o.o., w których od stycznia 2017 roku pełnił funkcję Członka Zarządu.

Beata Drzewicz

Beata Drzewicz - Członek Rady Nadzorczej

Pani Beata Drzewicz jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie (obecnie Uczelnia Łazarskiego), studiów magisterskich, kierunku ekonomia (1995 – 2000), jak również ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Spółek Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2013).

Pani Beata Drzewicz jest związana zawodowo z Grupą Kapitałową Sygnity (wcześniej Grupa Kapitałowa ComputerLand) od lutego 2001 roku, obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Biura Zarządu i Nadzoru Właścicielskiego Spółki Sygnity, gdzie również pełniła funkcję prokurenta Spółki (prokura łączna od czerwca 2016 do grudnia 2017). Pani Beata Drzewicz pełni funkcje członka rad nadzorczych spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Sygnity: Sygnity Business Solutions S.A. (od listopada 2012 roku), Geomar S.A. (od grudnia 2012 roku), jak również funkcję Członka Zarządu spółki Enhandel Sp. z o.o. (od września 2014 roku). W spółkach należących do Grupy Sygnity pełniła następujące funkcje: w Sygnity Europe Sp. z o.o. (obecnie Sygnity International Sp. z o.o.) prokurenta samoistnego (listopad 2012 roku – kwiecień 2014 roku) oraz prokurenta łącznego (kwiecień 2014 roku – lipiec 2015 roku), w UAB Baltijos Kompiuteriu Centras z siedzibą w Wilnie funkcję Członka Rady Dyrektorów (listopad 2012 roku - lipiec 2014 roku), w Dolnośląskiej Szkole Bankowej Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie funkcję Wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej (2012 – 2013). Wcześniej, w latach 1996 – 2001, Pani Beata Drzewicz była zawodowo związana z podmiotami z Grupy Kapitałowej „POL-KAUFRING”. 

 

ul. Dąbrowskiego 12, 65-021 Zielona Góra

+48 68 416 25 00 | kontakt@sygnitysbs.pl

www.sygnitysbs.pl

 

NIP: 929-009-43-26

KRS nr 0000037912 Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Kapitał zakładowy: 3.025.920 zł; Kapitał wpłacony: 3.025.920 zł

© 2018 Sygnity Business Solutions S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.