O Sygnity Business Solutions

Jednym z głównych czynników, który dziś decyduje o sukcesie rynkowym firm technologicznych są kompetencje. Jako spółka informatyczna kładziemy nacisk na innowacyjność, doskonalenie najnowszych technologii IT oraz rozwój umiejętności naszych pracowników. Dzięki temu oferujemy najlepsze rozwiązania wspomagające rozwój biznesu naszych Klientów.

Marka Sygnity Business Solutions powstała w 2015 roku w wyniku połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych z częścią Sygnity skupiającą kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie praktycznego wykorzystania światowych rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM.


Spółka Sygnity Business Solutions łączy w sobie najlepsze doświadczenia Grupy Sygnity w rozwiązaniach wspierających efektywne zarządzanie zebrane podczas 25-letniej działalności na polskim i globalnym rynku IT. Nasz zespół to blisko 150 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w konsultingu, projektowaniu i wdrażaniu dużych rozwiązań w oparciu zarówno o produkty autorskie, jak i technologie wspierane przez międzynarodowych partnerów. Zebraliśmy doświadczenia z ponad 600 projektów, posiadamy ponad 300 Klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat.


Dzięki synergii powstało w Grupie Kapitałowej Sygnity unikalne centrum kompetencji, specjalizujące się w rozwiązaniach wspierających efektywne zarządzanie każdą firmą oraz instytucją. Szerokie umiejętności, doświadczenie, profesjonalizm oraz wiedza ekspercka w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT wyróżnia konsultantów Sygnity Business Solutions na rynku. Zintegrowanie wyjątkowego know-how w jednej spółce zapewnia możliwość elastycznego dopasowania rozwiązań do potrzeb oraz wsparcie naszych Klientów w osiągnięciu wyznaczonych celów, m.in: usprawnianiu i optymalizacji procesów, analizie danych oraz pomocy w podejmowaniu strategicznych decyzji.


Obecnie spółka oferuje szeroki zakres usług związanych z audytem, doradztwem biznesowym oraz konsultingiem. Oferuje również pełen pakiet usług niezbędnych do efektywnego zaimplementowania rozwiązań informatycznych. Opieramy nasze rozwiązania o dostępne światowe rozwiązania klasy ERP, BI, CPM, SOA takich producentów jak Oracle, SAP, Microsoft, IFS, IBM, SAS, Software AG. Tworzymy także rozwiązania własne zbudowane w oparciu o światowe technologie.


Wiedza i doświadczenie doradców Sygnity Business Solutions pozwala na dobór i dostarczenie rozwiązań najlepiej spełniających wymagania Klientów w formie spójnych rozwiązań w zakresie integracji różnorodnych procesów, usług, aplikacji, hurtowni danych, systemów analityczno-raportujących, jak również systemów wspomagających zarządzanie, planowanie oraz budżetowanie.


Oferowane rozwiązania zbudowane zarówno w oparciu o światowe aplikacje, jak i autorskie rozwiązania są od lat wykorzystywane przez naszych Klientów wspierając ich w realizacji zadań biznesowych. Rozwiązania własne są konsekwentnie rozwijane. Dzięki temu podążają one za wszelkimi zmianami prawnymi, jak również za zmieniającymi się potrzebami i rosnącymi wymaganiami ze strony Klientów.


W ofercie Sygnity Business Solutions znajduje się wiele ciekawych rozwiązań dedykowanych konkretnym potrzebom. Niektóre z nich np. system PROLIB przeznaczony do kompleksowej obsługi bibliotek pozycjonuje nas na pierwszym miejscu wśród polskich dostawców rozwiązań informatycznych dla bibliotek i archiwów. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy również prace projektowo-implementacyjne nad pierwszym produktem wykonanym w technologii Java Computing – systemem MediMax. Od tego czasu konsekwentnie poszerzamy ofertę rozwiązań wykorzystujących tę technologię. Najważniejsze z nich to m.in.: system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), system do obsługi portów lotniczych, aplikacje przeznaczone do monitorowania i zliczania wydruków oraz kopii dokumentów. Posiadamy także markę programów Quatra wspierających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.


Wśród naszych dotychczasowych Klientów znajdują się międzynarodowe korporacje, duże spółki krajowe, ale także mniejsze organizacje i instytucje, które dzięki rozwiązaniom informatycznym mają możliwość zwiększyć swoją efektywność.

Rada Nadzorcza

Rada Nadzorcza Sygnity Business Solutions S.A. składa się z 3 osób. W Radzie zasiadają: Pani Beata Drzewicz, Pan Tomasz Kozdryk oraz Pan Mariusz Nowak.

czytaj więcej 

Zarząd

Obecnie Zarząd SBS SA jest dwuosobowy tj. Prezes Zarządu Janina Korzeniewska oraz Patryk Choroś w randze Członka Zarządu

czytaj więcej