Wiadomości

 • 17.11.2015   Grupa Sygnity wzmacnia pozycję rynkową i buduje przewagę konkurencyjną, konsolidując kompetencje w zakresie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem w ramach Sygnity Business Solutions

  W listopadzie br. w wyniku połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach...

  czytaj więcej   
 • 13.01.2015   Max Elektronik laureatem plebiscytu "Zielonogórska Firma 25-lecia”.

  Plebiscyt zorganizowano w ramach uczczenia obchodów 25. rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Organizatorami konkursu "Zielonogórska Firma 25-lecia" było miasto Zielona Góra i "Gazeta Wyborcza". O zwycięstwie decydowały głosy czytelników. Wybierali oni spośród następujących kategorii:   firm, które przetrwały trudny okres transformacji i poradziły sobie na rynku, firmy młodsze, które powstały w ostatnim 25-leciu.   Max Elektronik wygrał w kategorii firm młodych.    Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na zielonogórskich stronach „Gazety Wyborczej". 

  czytaj więcej   
 • 12.01.2015   e-Drzonkowa - kolejne udane wdrożenie Max Elektronik

  Max Elektronik zrealizował w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie projekt polegający na zaplanowaniu i wykonaniu systemu elektronicznego „e-Drzonków”. Jego efektem jest  powstanie dla WOSiR portal e-usług dla klientów.    Warto podkreślić, że jest to jednym z ciekawszych ośrodków sportowo-rekreacyjnych w województwie lubuskim. Dysponuje on najbogatszą w regionie bazą sportową o standardzie europejskim oraz rozbudowaną bazą hotelowo-gastronomiczną i szkoleniową.  Łączna powierzchnia WOSiR-u to 39 hektarów (z tego 15 zabudowanych, 4 zalesionych i 20 ha zieleni).   Wdrożenie zyskało pozytywny wydźwięk w mediach. Zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej   
 • 20.09.2012   X edycja konferencji ERP GigaCon za nami

  Tym razem w Warszawie nasz ekspert opowiadał o  aplikacjach dostępnych w chmurze - na przykładzie systemu Quatra.

  czytaj więcej   
 • 03.09.2012   Quatra zaprasza na konferencję ERP GigaCon

  Zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji konferencji ERP, poświęconej najnowszym osiągnięciom w ramach Zintegrowanych Systemów Zarządzania klasy ERP.

  czytaj więcej   
 • 02.07.2012   EDI, czyli „facebook” dla firm

  Komunikacja EDI (Electronic Data Interchange) w programach Quatra to sposób transmisji informacji, dokumentów oraz plików w formie elektronicznej pomiędzy organizacjami, firmami oraz urzędami. Funkcjonalność ta ułatwia zarządzanie transakcjami, automatyzuje procesy biznesowe w ramach wcześniej zbudowanej sieci kontrahentów oraz wspiera pozyskiwanie nowych klientów wśród użytkowników programów Quatra.

  czytaj więcej   
 • 06.06.2012   180 dni korzystania z programów Quatra gratis dla czytelników Komputer Świat

  Zarządzanie księgowością, personelem i magazynem przez pół roku bez żadnych opłat – teraz jest to możliwe! Marka Quatra przygotowała specjalną akcję promocyjną dla czytelników popularnego magazynu Komputer Świat.

  czytaj więcej   

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami,
chętnie Ci pomożemy: