Wiadomości

 • 11.05.2012   Programy Quatra na komputerach Dell

  Realizacja projektów w obszarze cloud computing, rozwiązań mobilnych i skierowanych do klientów z sektora MŚP – to główne obszary współpracy pomiędzy Sygnity, a firmą Dell – jednym z największych na świecie producentów komputerów. Obie firmy właśnie podpisały porozumienie o współpracy.

  czytaj więcej   
 • 10.05.2012   Quatra na Polskim Kongresie Logistycznym LOGISTICS 2012

  „Zrównoważona logistyka – człowiek, środowisko, gospodarka” – to hasło tegorocznego Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2012, który odbędzie się w dniach 16-18 maja w Poznaniu.

  czytaj więcej   
 • 08.05.2012   Quatra korzysta z technologii Oracle

  Sygnity SA nawiązało współpracę z firmą Oracle – globalnym liderem rynku baz danych. W jej wyniku wszystkie programy finansowo-księgowe marki Quatra korzystają z rozwiązań bazodanowych Oracle, co zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo oraz wysoką wydajność, ciągłość i niezawodność działania programów Sygnity. Dzięki współpracy z Oracle mają Państwo dostęp do wiodących na rynku rozwiązań, którym zaufało już ponad 380 tysięcy Klientów w 145 krajach na całym świecie.

  czytaj więcej   
 • 26.03.2012   Pierwsze osiem tygodni marki Quatra na rynku

  Nowa marka rozwiązań Sygnity buduje pozycję na rynku MŚP. Programy finansowo-księgowe Quatra dedykowane sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw są dostępne na rynku zaledwie od 8 tygodni. W tym czasie producent oprogramowania, spółka Sygnity SA pozyskała 2,5 tysiąca Klientów, a sieć partnerów handlowych wzrosła  do 46 dystrybutorów, osiągając jednocześnie zasięg planowany dopiero na koniec czerwca 2012 r. Dobre wyniki sprzedaży i dynamiczny rozwój sieci handlowej to efekt atrakcyjnej oferty  dla sektora MŚP i przemyślanego programu partnerskiego.

  czytaj więcej   
 • 03.11.2011   Sygnity stworzy e-Urząd dla województwa lubuskiego

  Sygnity w konsorcjum z Max Elektronik podpisało umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego na realizację projektu „Lubuski e-Urząd”.

  czytaj więcej   
 • 21.09.2011   Innowacje w informatycznych systemach zarządzania

  Prezentacja „Prototypu Platformy Usług e-Biznesowych (e-PUB)" podczas konferencji „Innowacje w informatycznych systemach zarządzania”

  czytaj więcej   
 • 20.01.2011   Kolej na MAXeBiznes

  Koleje Wielkopolskie będą wspierać swoją działalność autorskim systemem ERP Grupy Sygnity

  czytaj więcej   

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami,
chętnie Ci pomożemy: