Zarząd

Zarząd

Obecnie Zarząd SBS SA jest dwuosobowy tj. Prezes Zarządu Janina Korzeniewska oraz Patryk Choroś w randze Członka Zarządu

Janina Korzeniewska

Prezes Zarządu

Janina Korzeniewska jest absolwentką Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Z branżą IT związana jest od ponad 17 lat. Karierę zawodową rozpoczęła w firmie Apexim, gdzie w latach 1997-2000 zajmowała się implementacją systemu klasy ERP-Baan. W 2001 r. dołączyła do Computerlandu, odpowiadając za realizację wdrożeń systemu ERP Oracle EBS oraz zarządzanie zespołem konsultantów. Od 2006 r., w strukturach Sygnity, zajmowała się budowaniem scentralizowanych kompetencji w zakresie systemów ERP (Oracle EBS, SAP, MS Axapta, IFS) oraz kompetencji BI. Od 2012 r. w zakresie jej odpowiedzialności znalazły się również rozwiązania SOA, a od 2014 r. rozwiązania klasy CPM.

27 lipca 2015 roku została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu Sygnity Business Solutions S.A. (przed zmianą nazwy Max Elektronik S.A.)

Patryk Choroś

Członek Zarządu

Patryk Choroś studiował na Politechnice Warszawskiej kierunek Systemy Informatyczne Wspomagania Decyzji. Posiada również tytuł Certified Business Intelligence Professional – Business Analytics oraz Certified Data Professional.Doświadczenie w zakresie zagadnień Business Intelligence zdobywa od 2004 roku początkowo kierując projektami wdrożeń hurtowni danych w sektorze telekomunikacyjnym oraz finansowym. W latach 2009-2011 był odpowiedzialny za ponad 100 osobowy zespół wdrożeniowy systemów Business Intelligence w Infovide-Matrix rozwijając ofertę analityczną na nowe rynki (ubezpieczenia, utilities) oraz o nowe obszary kompetencyjne (budżetowanie i planowanie, wizualizacja). Przez ostatnie 5 lat pracował w SAS Institute, realizując szereg zadań od prowadzenia sprzedaży do sektora przemysłowego i publicznego po rozwój sieci partnerskiej. Równolegle zajmował się budowaniem strategii wdrożeń systemów analitycznych dla kluczowych klientów SAS Institute i odpowiadał za pozycjonowanie technologii SAS na rynku.Od 1 lutego 2017 roku odpowiada za nowopowstały dział Business Intelligence & Data Science w Sygnity S.A. Równocześnie został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Sygnity International Sp. z o.o.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami,
chętnie Ci pomożemy: