Magento oraz Sygnity Business Solutions

Braliśmy udział w konferencji Enterprise Sessions organizowanej przez firmę BOLD Brand Commerce.

24 i 25 października w Warszawie odbyła się zorganizowana przez Krakowską firmę Strix konferencja Enterprise Sessions, której Sygnity Business Solutions było Partnerem.

Punktem kluczowym konferencji skierowanej dla klientów branży e-commerce były prelekcje z zakresu problematyki wdrożeń nowych technologii oraz wprowadzania nowych produktów na rynku sprzedaży internetowej.

 

Podczas konferencji Sygnity Business Solutions zaprezentowało rozwiązanie zmieniające systemy Microsoft Dynamics for Retail oraz Magento w kompletny system sprzedaży omnichannel, umożliwiający firmom z branży e-commerce centralnie zarządzać siecią sprzedaży bez względu na sposób funkcjonowania jej poszczególnych kanałów, jednocześnie dając klientom końcowym te same możliwości i wrażenia, niezależnie czy zakupy dokonywane są w tradycyjnym sklepie, czy w sieci.

 

Udział w konferencji oraz zaprezentowanie klientom rozwiązania przygotowanego przez Sygnity Business Solutions jest jednym z kroków w rozwoju produktów na bazie Microsoft Dynamics skierowanych dla branży Retail i e-commerce.

 

https://es.bold.net.pl/ZaproszenieES2018.pdf