Sygnity Business Solutions na Microsoft Innovation Summit

Sygnity Business Solutions zaprezentował MageStorefront na Microsoft Innovation Summit

Store of the Future

Tegoroczny Microsoft Innovation Summit przebiegał pod hasłem #CyfrowaOdwaga.
Równolegle do sesji plenarnych w każdej ze ścieżek branży zaproszono uczestników do udziału w interaktywnych pokazach branżowych przyszłych koncepcji:
• Premiera Smart City + Healthcare + School of the Future
• Store of the Future
• Factory of the Future
• Financial Institution of the Future
Dla Sygnity Business Solutions tematycznie najbliższym obszarem jest Store of the Future, który naturalnie łączy się z wyzwaniami branży e-commerce. W trakcie wydarzenia pokazaliśmy autorskie rozwiązanie integracji Microsoft Dynamics 365 z platformą e-commerce Magento 2. Wyprodukowany przez naszych specjalistów konektor MageStorefront pozwala na szybką integracje systemów front-end’owych e-commerce z systemami ERP. Order management, multi shipment, Product Information Management, zarządzanie rabatami i cenami specjalnymi, multi inventory, integracja z firmami kurierskimi, obsługa zwrotów i reklamacji ale także wszystko to, co związane jest z szeroko pojętym podejściem omni-channel, w tym obsługa sprzedaży poprzez urządzenia typu POS, to tylko niektóre z obszarów wspieranych przez MageStorefront. Obserwowanie przepływu transakcji pomiędzy systemami w czasie rzeczywistym,  wydajność dużego wolumenu transakcji oraz zarządzanie stanami magazynowymi przy równoczesnej sprzedaży asortymentu wieloma kanałami – to główne wyzwania o jakie pytali nasi goście.
Druga propozycja jaką zaprezentowaliśmy podczas wydarzenia są tranzycje rozwiązań e-commerce (np. Magento 2) do Microsoft Azure. Korzyści z takiego rozwiązania wydają się być oczywiste. Czasem jednak potrzebna jest #CyfrowaOdwaga.  

Film z wydarzenia