Rozwiązania mobilne

ROZWIĄZANIA MOBILNE

Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem aplikacji mobilnych na iOS, Android oraz Windows. Nasze portfolio w tym zakresie stale się poszerza.

W szczególności specjalizujemy się w aplikacjach mobilnych, które komunikują się z naszymi rozwiązaniami autorskimi tj. PROLIB, QUATRA.

Nasz zespół doświadczonych developerów zaprojektuje rozwiązanie, zajmie się implementacją wymagań, testowaniem, opracowaniem dokumentacji, a w późniejszym etapie – wdrożeniem aplikacji oraz jej utrzymaniem na platformach. Dopasujemy aplikację mobilną do potrzeb Klienta.

kom.mobilne

APLIKACJA MOBILNA mPROLIB Z TYTUŁEM FINALISTY KONKURSU DOBRY WZÓR 2019

Ekspertyza

Instytutu Wzornictwa Przemysłowego 

Produkt: mProlib / APLIKACJA MOBILNA DLSA CZYTELNIKÓW

Projekt: zespół projektowy Sygnity Business Solutions (właściciel marki Prolib)

Usługodawca: Sygnity Business Solutions S.A. (na rzecz bibliotek)

Znacząca ewolucja usług bibliotecznych. Dzięki aplikacji osoby korzystające z bibliotek mogą to robić dużo wygodniej. Mają zdalny dostęp do pełnej informacji o dostępnych pozycjach online i nie muszą za każdym razem stawiać się bezpośrednio w placówce by zarezerwować sobie konkretna publikację. Aplikacja oferuje wiele innych użytecznych możliwości, m.in. wyszukiwanie przy pomocy czytnika QR kodów połączonego z bazą biblioteczną, wysyłkę monitów o konieczności zwrotu książki, czy innych powiadomień SMS.

dobry wzór 2019 finalista

Skontaktuj się z ekspertami

WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY!


    Przeczytaj Politykę prywatności i zaznacz zgody