O nas

Kim jesteśmy?

Sygnity Business Solutions SA jest spółką, która łączy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnym podejściem do rozwiązań informatycznych, które oferuje Klientom. Aktywnie działamy na rynku od ponad 30-tu lat. Tworząc nasze produkty, zawsze ściśle współpracujemy z Klientami oraz Partnerami, podążamy za ich potrzebami oraz za zmieniającymi się oczekiwaniami rynku, które stanowią dla nas doskonałe źródło oraz inspiracje do innowacji. Zawsze dążymy do osiągnięcia sukcesu przez naszego klienta. Dla wielu z nich jesteśmy wieloletnim partnerem wspierającym w rozwoju ich biznesu. Połączenie tych wszystkich aspektów sprawia, że Spółka ma potencjał do ciągłego wprowadzania nowatorskich produktów oraz systematycznie poszerza swoje kompetencje do realizacji nowych projektów w zakresie rozwiązań wspierających zarządzanie np.: systemów ERP, CRM, BI, Workflow, Obiegu Dokumentów, Zarządzania Procesami RODO czy Rozwiązań do zarządzania Bibliotekami.

Co oferujemy?

System ERP Quatra

Quatra Max to narzędzie ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem o dowolnej strukturze organizacyjnej, zapewnia efektywne wsparcie procesów biznesowych Klienta.

Kompetencje ORACLE

Usługi w chmurze pozwalają na uproszenie infrastruktury IT, obniżenie kosztów utrzymania a także na zwiększenie bezpieczeństwa.

Doradzamy przy wyborze najefektywniejszych rozwiązań!

Rozwiązania dla bibliotek - PROLIB

Rozwiązania dla bibliotek pod marką PROLIB to pełen wachlarz produktów odpowiadający na współczesne oczekiwania bibliotek.

Systemy analityczno raportujące - BI, CPM

Informacja jest strategicznym aktywem firmy i powinna być wykorzystywana do jej strategicznego zarządzania. Służą temu: raportowanie, sprawozdawczość, analiza.

Rozwiązania mobilne

Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem aplikacji mobilnych na iOS, Android oraz Windows. Nasze portfolio w tym zakresie stale się poszerza.

Bookingplace

Elastyczne oprogramowanie do zarządzania rezerwacjami zasobów, jakimi dysponuje organizacja. Aplikację można zastosować również w Twojej branży!

SIGNTHIS

Intuicyjne narzędzie do akceptacji dokumentów, które można zastosować w dowolnej organizacji i branży.

Qdatadiscovery

Gotowy na RODO? Inwentaryzacja danych, Indeks danych, Centralny rejestr zgód i celów przetwarzania, Rejestr wniosków.

Dlaczego my?

Zintegrowanie wyjątkowego know-how w jednej spółce zapewnia możliwość elastycznego dopasowania rozwiązań do potrzeb oraz wsparcie naszych Klientów w osiągnięciu wyznaczonych celów, m.in: usprawnianiu i optymalizacji procesów, analizie danych oraz pomocy w podejmowaniu strategicznych decyzji.

Nasz zespół to blisko 150 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem posiadający kompetencje zarówno w zakresie narzędzi technologicznych/aplikacji oraz szerokie kompetencje merytoryczne i branżowe.

Naszym celem jest zadowolenie naszych Klientów, bo tylko to jest gwarancją długoterminowej współpracy.

NASZE KOMPETENCJE I WYRÓŻNIENIA

nowoczesne oprogramowanie dla bibliotek, dobry wzór 2020 nominacja
Finalista dobry wzór 2019 logo
nowoczesne orogramowanie, certyfikat ISO
Oracle partner, wdrożenia systemów oracle

Przeczytaj nasz najnowszy artykuł w Bazie Wiedzy

Czytaj teraz

Zarząd

Janina Korzeniewska – Prezes Zarządu

Janina Korzeniewska jest absolwentką Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, specjalizacja projektowanie systemów informatycznych.

Z branżą IT związana jest od 1997 roku. Karierę zawodową rozpoczęła w firmie Apexim S.A, gdzie w latach 1997-2000 zajmowała się implementacją systemu klasy ERP – Baan IV. W 2001 roku dołączyła do Grupy Sygnity. W ComputerLand (dzisiejsze Sygnity S.A.), odpowiadała za realizację wdrożeń systemu ERP Oracle EBS oraz zarządzanie zespołem konsultantów. Od 2006 roku, zajmowała się budowaniem scentralizowanych kompetencji w zakresie systemów ERP (Oracle EBS, SAP, MS Axapta, IFS) oraz kompetencji BI. Od 2012 roku w zakresie jej odpowiedzialności znalazły się również rozwiązania SOA, a od 2014 roku rozwiązania klasy CPM. Była odpowiedzialna za realizację wielu kluczowych projektów na rzecz strategicznych klientów Sygnity S.A. w różnych sektorach.

27 lipca 2015 roku została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu Sygnity Business Solutions S.A. (przed zmianą nazwy Max Elektronik S.A.).

Beata Drzewicz – Członek Zarządu

Beata Drzewicz jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie (obecnie Uczelnia Łazarskiego), studiów magisterskich, kierunku ekonomia, jak również ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Spółek Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zawodowo jest związana z Grupą Sygnity od 2001 roku, zajmując m.in. następujące stanowiska: Kierownika Biura Zarządu, Dyrektora Biura Zarządu, obecnie Dyrektora Biura Zarządu i Nadzoru Właścicielskiego Sygnity. W spółkach należących do Grupy Sygnity pełniła następujące funkcje: członka Rady Nadzorczej w Sygnity Business Solutions S.A. (od 2012 roku do 2018 roku), członka Rady Nadzorczej Geomar S.A. (od 2012 roku do 2020 roku), Członka Zarządu Enhandel Sp. z o.o. (od 2014 roku do 2023 roku), prokurenta w Sygnity International Sp. z o.o. (od 2012 roku do 2015 roku), w UAB Baltijos Kompiuteriu Centras z siedzibą w Wilnie funkcję Członka Rady Dyrektorów (od 2012 roku do 2014 roku), w Dolnośląskiej Szkole Bankowej Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie funkcję Wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej (lata 2012 – 2013). Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu Sygnity Business Solutions S.A. (od 1 października 2018 roku) oraz Członka Rady Nadzorczej Sygnity Holding International Sp. z o.o. (od 2023 roku).

Rada Nadzorcza

Mariusz Jurak jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada dyplom MBA University of Illinois w Urbana Champaign. Ukończył szereg certyfikowanych szkoleń z zakresu sprzedaży oraz zarządzania projektami i programami IT.

Z Sygnity S.A. związany jest od początku swojej kariery w branży IT – do zespołu ComputerLand (dzisiejsze Sygnity S.A.) dołączył w 2001 roku. Przez niemal 16 lat odpowiadał za realizację projektów, rozwój oferty produktowej i współpracę z kluczowymi klientami z Sektora Bankowo-Finansowego. Stopniowo awansując, w ostatnich pięciu latach zajmował kluczowe stanowiska w spółce Sygnity. Jako Dyrektor Zarządzający Sektora Bankowo-Finansowego był odpowiedzialny za wdrożenie największych projektów realizowanych na rzecz strategicznych klientów Sektora Bankowo-Finansowego Sygnity.

Jest doświadczonym menadżerem, który w istotny sposób wpłynął na pozycję rynkową i rozwój Sektora Bankowo-Finansowego firmy Sygnity.

Monika Zientarska jest absolwentką kierunku ekonomicznego Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie, jak również ukończyła Studia Podyplomowe na Politechnice Łódzkiej z zakresu Controllingu kosztów i wyniku finansowego oraz w Ernst&Young Accademy of Business i Szkole Głównej Handlowej z zakresu MSSF.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i kontrolingu zdobyte w korporacjach międzynarodowych. Z branżą IT związana jest od 2008 roku, a do Sygnity S.A. dołączyła w 2011 roku. Była członkiem zespołu odpowiedzialnego za budowę kontrolingu biznesowego i nadzorowała dwa największe sektory. Od lipca 2018 roku Monika zarządza działem podatków, księgowości i sprawozdawczości finansowej oraz uczestniczy w kluczowych dla spółki projektach finansowych.

Katarzyna Kosińska-Polańska jest Radcą Prawnym, członkiem Okręgowej Rady Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia z zakresu zamówień publicznych w Szkole Głównej Handlowej. Przez kilka lat była wykładowcą na studiach podyplomowych prowadzonych przez Polską Akademię Nauk.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów publicznych i prywatnych oraz zarządzania zespołami prawnymi. Pracowała m.in. w kancelariach prawnych, Narodowym Banku Polskim oraz PKP PLK S.A., a także pełniła funkcję członka rady nadzorczej jednej ze spółek grupy kapitałowej PKP PLK. Z Sygnity S.A. związana od 2018 roku, od 2020 roku pełni funkcję Dyrektora Biura Prawnego  oraz Compliance Officera Spółki.

Wydarzenia