Marcowe webinaria Quatra Max: poznaj nowoczesne narzędzie do zarządzania w firmach

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na dwa webinaria Quatra Max, które pokażą nowe możliwości w zarządzaniu i optymalizacji pracy. Jesteśmy przekonani, że prezentowane innowacje otworzą przed Państwem nowe możliwości, wzbogacając Waszą wiedzę i umiejętności.

Pierwsze spotkanie: moduł Wnioski – 18 marca, godz. 10:00

Pierwsze webinarium, poświęcone jest modułowi Wnioski.
Będzie to doskonała okazja, aby odkryć, jakie nowe funkcje zostały dodane do naszego systemu, umożliwiającego tworzenie spersonalizowanych wniosków. Dzięki naszemu portalowi, użytkownicy mogą cieszyć się elastycznymi i spersonalizowanymi rozwiązaniami.

Proces przygotowania wniosków, począwszy od wyjść prywatnych, przez nadgodziny, po pożyczki i pracę zdalną, jest teraz szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Drugie spotkanie: Portal Quatra i jego moduły – 18 marca, godz. 13:00

W czasie drugiego webinarium przedstawimy szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań, dostępnych w Portalu Quatra Max. Uczestnicy zobaczą, jak nasz system może usprawnić procesy w organizacji, od wniosków urlopowych, przez delegacje, aż po indywidualnie dostosowane wnioski.

Rejestracja na webinaria Quatra Max

Zapraszamy do zarejestrowania się na webinaria. Udział w każdym z nich jest całkowicie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez wysłanie wiadomości e-mail
na adres: akazula@sygnitysbs.pl, najpóźniej do 14 marca.

Oba spotkania dostępne będą na platformie Teams.

Czekamy na Państwa.

    Tags: Portal Quatra, Quatra Max