TSS strategicznym inwestorem w Grupie Kapitałowej Sygnity S.A.

Miło jest nam zakomunikować, że Total Specific Solutions („TSS”) z sukcesem nabyła pakiet akcji Sygnity S.A., stając się jej dominującym, strategicznym inwestorem. Zmiana rozpoczyna nowy rozdział w historii Grupy Kapitałowej, do której należy Sygnity Business Solutions S.A.
To ważny moment zarówno dla Sygnity, jak i Sygnity Business Solutions oraz szansa dalszego, bardziej intensywnego rozwoju biznesowego. Naszą siłą jest ugruntowana pozycja na polskim rynku w kluczowych sektorach gospodarki. Korzystając z doświadczenia i najlepszych praktyk płynących z ponad 100 wertykalnych spółek informatycznych należących do TSS zyskujemy wieloletnie doświadczenie i międzynarodowe know how w nowych dla nas obszarach. TSS jest częścią Topicus.com Inc, spółki publicznej notowanej na kanadyjskiej giełdzie TSX Venture Exchange. Topicus.com Inc jest częścią Constellation Software Inc (CSI), globalnego dostawcy rozwiązań biznesowych, notowanego na Toronto Stock Exchange.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy. Przed nami nowe wyzwania, intensywny rozwój Spółek zarówno Sygnity jak i Sygnity Business Solutions, liczne możliwości wymiany wiedzy i korzystania z najlepszych praktyk w ramach Grupy TSS.

Więcej o TSS przeczytasz TUTAJ.
O szczegółach transakcji dowiesz się więcej klikając TUTAJ.