Jesienne konferencje systemu PROLIB

Jesienią zaczyna się sezon na konferencje branżowe. Dla miłośników literatury oraz specjalistów z dziedziny bibliotekarstwa to szczególny okres.
Oto konferencje, w których przedstawiciele zespołu PROLIB wezmą udział.
Pierwszym, wydarzeniem będzie Trzecie Forum Dobrych Praktyk, które odbędzie się już 25 września we Wrocławiu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego!
To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poznania najnowszych trendów w zakresie zarządzania bibliotekami oraz przyswojenia praktycznej wiedzy. Tu zespół PROLIB i Sygnity Business Solutions S.A będzie reprezentował Patryk Wesołowski.

Drugie wydarzenie to  43. Ogólnopolskie Spotkanie Zespołu ds. Bibliografii Regionalnej ZG SBP, którego hasłem przewodnim będzie „Bibliografia regionalna – między przeszłością a przyszłością”, odbędzie się w dniach 5-6 października 2023 roku, a gościć nas będzie Biblioteka Śląska. Serdecznie zapraszamy na wystąpienie naszego przedstawiciela – Krzysztofa Henne.

Zachęcamy wszystkich pasjonatów literatury, bibliotekarzy i osoby związane z branżą do uczestniczenia w jesiennych spotkaniach, których będziemy częścią.