Kartka świąteczna – inna niż zwykle!

Zbliża się okres świąteczny i związane z nim tradycje, między innymi zwyczaj składania życzeń. Co roku pamiętamy o bliskich osobach, ale też współpracownikach i partnerach biznesowych. Tym, których nie możemy spotkać bezpośrednio, wysyłamy okolicznościowe kartki.

W tym roku okazji do spotkań mamy znacznie mniej niż w przeszłości. Inaczej niż zwykle podeszliśmy też do tematu składania życzeń! Postanowiliśmy połączyć miły gest, jakim jest wysłanie dowodu pamięci ze wsparciem dla organizacji niosącej dobro.

Zamiast papierowych, niewątpliwie pięknych kartek świątecznych, które cieszą oko wyszukanym designem, ale niestety szybko się dezaktualizują i zasilają składy makulatury i wysypiska, w tym roku wybraliśmy kartkę elektroniczną.

Ale nie byle jaką!

Naszą kartkę z życzeniami przygotowało Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Dzięki tej formie środki na zakup kartki zasilą konto organizacji, która pomaga najsłabszym, czyli osieroconym i opuszczonym dzieciom. Pozwala im zaznać ciepła domowego ogniska, a rodzeństwom pozostać razem. Chcemy tym symbolicznym gestem dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby dzieci mogły oderwać się chociaż na chwilę od swoich problemów.

Natura również odetchnie z ulgą.