Multiwyszukiwarka PROLIB INTEGRO z nominacją do konkursu Dobry Wzór 2020!

Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku wyróżnia produkty i usługi zaprojektowane w unikatowy sposób, których wspólną cechą jest wyjątkowa wartość, jaką niosą dla użytkownika.

W 2019 roku mieliśmy przyjemność pochwalić się Państwu tytułem Finalisty Konkursu Dobry Wzór, jaki po ocenie Kapituły konkursu otrzymała aplikacja mobilna mProlib.

Dziś dotarła do nas kolejna bardzo dobra informacja. Multiwyszukiwarka PROLIB INTEGRO, część systemu bibliotecznego PROLIB, która pozwala na równoczesne przeszukiwanie katalogu bibliotecznego i różnych baz danych, ale przede wszystkim może być wzbogacana o różne e-usługi dla czytelników tj. rezerwacja sal i stanowisk komputerowych, rejestracja za pomocą profilu e-PUAP, płatności online, zamawianie skanów i ksero, dostawa do domu itp., została nominowana do udziału w tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór. Sama możliwość udziału w tej rywalizacji to już wyróżnienie, za które jesteśmy wdzięczni. Trzymamy kciuki za możliwość pokazania się w kolejnych etapach konkursu.

Czytaj więcej:

Więcej o systemie bibliotecznym z Multiwyszukiwarką INTEGRO

Konkurs: Dobry Wzór

Instytut Wzornictwa Przemysłowego – organizator konkursu

    Tags: Dobry wzór, PROLIB