Niezależne wsparcie we wdrożeniach systemów ORACLE

Posiadamy najwyższe kompetencje we wdrożeniach systemów Oracle. Nasze doświadczenie poparte jest szerokimi referencjami oraz wieloma certyfikatami. Możliwe, iż nie zdawaliście sobie Państwo sprawy z tego, jakie korzyści niesie może to nieść dla naszych klientów. Możliwości te są nie do przecenienia w dobie cyfrowych transformacji organizacji oraz koncepcji Cloud Driven Transformations.

Prawidłowo wykonane wdrożenie systemu, transformacja organizacji w stronę wykorzystania chmury, realizowane od początku z niezależnym, zewnętrznym partnerem, pozwala uniknąć wielu ryzyk, a nawet zagrożeń. Ekspert na etapie wyboru systemu doradzi:

  • w jaki sposób optymalnie wykorzystać potencjał z wdrożeń realizowanych w modelu Cloud (pełen SaaS, wykorzystanie elementów on-permises)
  • wskaże luki funkcjonalne w systemie,
  • doradzi, jak przeprojektować procesy biznesowe, by standaryzacja dostępna w systemie przyniosła organizacji klienta maksymalną korzyść,
  • pomoże z integracją z systemami zewnętrznymi!

Będąc niezależnym ekspertem możemy dzielić się naszą wiedza i doświadczeniem. Procentuje to płynną i efektywną implementacją systemu w organizacji, bez zbędnych napięć czy utrwalania mniej funkcjonalnych procesów czy zastanowienia nad ich zasadnością.

Planujesz wdrożenie Oracle? Porozmawiajmy!

Sprawdź nasze kompetencje w obszarze Oracle

    Tags: Oracle ERP cloud, Oracle fusion, Oracle Partner