Odkryjcie świat Oracle ERP Cloud wraz z Sygnity Business Solutions

W 2023 roku rozpoczęliśmy nowatorską inicjatywę przeznaczoną dla naszych klientów – bezpłatne Webinaria, które oferują unikalną okazję do zgłębienia wiedzy na temat naszych produktów oraz rozwiązań Oracle.

Czego można spodziewać się na naszych Webinariach? Nasz zespół ekspertów Sygnity Business Solutions S.A. regularnie prezentuje wybrane funkcje naszych produktów, a także rozwiązania z szerokiej gamy produktów Oracle. Nie zapominamy również o omówieniu istotnych kwestii biznesowych, które są kluczowe z perspektywy przedsiębiorstw, aby zapewnić naszym klientom maksymalną wartość dodaną. To dla nas nieoceniona okazja do budowania realnych podstaw partnerstwa.

Webinarium Oracle ERP Cloud

Do tej pory nasze Webinaria przyniosły wiele fascynujących inicjatyw i inspiracji!
Już 9 listopada 2023 roku, razem z Piotrem Bekieszem, zabierzemy Was w podróż po świecie Oracle ERP Cloud (Oracle Fusion) i przedstawimy jego unikalne możliwości, które wynikają z narzędzia raportowego Oracle Transactional Business Intelligence.
Chcielibyśmy również poznać Wasze doświadczenia i dowiedzieć się od, jak Webinaria pomagają Wam w codziennej pracy. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!
Dołączcie do nas na naszym kolejnym Webinarium.
Bądźcie częścią naszej rosnącej społeczności profesjonalistów!

    Tags: Oracle, Oracle ERP cloud, Oracle Partner