Portal Quatra, Cyfrowa Rewolucja – Premiera 2022 roku

Odliczamy już dni do daty udostepnienia naszym Klientom nowego narzędzia do komunikacji wewnątrz organizacji, jakim będzie Portal Quatra, dostępny w ramach Systemu Quatra ERP.

Narzędzie to powstało, by wspierać Rewolucję Cyfrową, którą obserwujemy u naszych Klientów. Zauważyliśmy, że odbywa się ona na wszystkich polach aktywności biznesowej naszych Klientów. Łączy w sobie realizacje celów biznesowych oraz troskę o otoczenie, w którym firma funkcjonuje. Wsparcie tego ekosystemu postawiliśmy sobie za cel, który przyświecał nam podczas projektowania nowego Portalu.

Chcielibyśmy, aby Portal Quatra stanowił  dla Państwa platformę cyfrowej komunikacji podczas realizowanych procesów biznesowych, niezależnie od tego, czy uczestnicy tych procesów w danym momencie przebywają w biurze „przy komputerze”, czy też mają do dyspozycji jedynie urządzenie mobilne.

Jako firma, nieprzerwanie dążymy do tego, aby nasze produkty, z których Państwo korzystacie wspierały również działania proekologiczne. Mamy nadzieje, że dzięki nowemu Portalowi przekonamy tych z Państwa, którzy do tej pory byli nieprzekonani, do rezygnacji z „papieru” w organizacji. Dzięki naszym rozwiązaniom jest to nie tylko możliwe, ale wręcz naturalne i bardzo wygodne.

Do Premiery zostało 70 dni - Bądźcie z nami na bieżąco

Biznes musi uwzględniać aspekty ekologiczne w swoich działaniach.
To już nie jest przejaw innowacyjnego podejścia, a konieczność!