Biblioteka cyfrowa – intuicyjne zarządzanie zasobami cyfrowymi

Przedstawiamy nowe narzędzie dla bibliotekarzy i czytelników – Bibliotekę cyfrową. Jest to rozwiązanie, które odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników bibliotek i bibliotekarzy.

Biblioteka cyfrowa opracowana przez zespół Sygnity Business Solutions to kompleksowe narzędzie, które pozwala na zarządzanie zasobami cyfrowymi i szersze udostępnianie wiedzy.

Dlaczego warto poznać naszą Bibliotekę cyfrową?

Może ona działać w dwóch trybach:

  • dla bibliotek korzystających z systemu PROLIB – zintegrowane z multiwyszukiwarką INTEGRO,
  • jako odrębny produkt, który działa niezależnie od używanego systemu bibliotecznego.

Biblioteka cyfrowa oferuje dostęp poprzez intuicyjny interfejs webowy, zapewniając prosty i wygodny dostęp do treści – bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek i narzędzi.

Jeśli korzystasz z katalogu INTEGRO w systemie PROLIB, Biblioteka cyfrowa, umożliwia bezproblemowe przeszukiwanie zasobów z poziomu jednego okna wyszukiwawczego oraz korzystanie z jednego konta czytelnika.

Gwarantujemy transfer danych w różnych formatach, zapewniając bezpieczeństwo. Dodatkowo, dbamy o zgodność z międzynarodowymi standardami dostępności WCAG 2.1, aby każdy czytelnik miał łatwy dostęp do treści.

Wspieramy i obsługujemy protokół OAI-PMH, który pozwala na wymianę danych. Twoje zasoby cyfrowe mogą być widoczne w różnego rodzaju agregatorach treści (np. w Federacji Bibliotek Cyfrowych).

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące dostosowania systemu do swoich potrzeb, nasi eksperci są gotowi służyć Ci pomocą na każdym etapie.

Wprowadź swoją bibliotekę do nowej ery cyfrowej lub wymień swoją bibliotekę cyfrową na narzędzie zintegrowane z systemem PROLIB.

Dzięki Bibliotece cyfrowej Systemu PROLIB zapewnisz swoim czytelnikom dostęp do wiedzy w nowoczesny i efektywny sposób. Otwórz nowy rozdział w swojej bibliotece i dołącz do naszej społeczności, która kładzie nacisk na prosty i intuicyjny dostęp do wiedzy.

Odkryj nowy wymiar dostępu do treści cyfrowej  z razem z nami!