Webinaria PROLIB – podsumowanie 2023 roku

Początek roku nieodzownie kojarzy się nam z wszelkiego rodzaju podsumowaniami roku minionego. W tym poprzednim – 2023roku – zainicjowaliśmy cykl webinarów, dotyczących systemu PROLIB.
Do tej pory odbyło się 6 takich spotkań, w czasie których nasi eksperci dzielili się wiedzą z bibliotekarzami. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności!

Nasza podróż rozpoczęła się od szkolenia „Budżetowanie w module Gromadzenie” 22 marca.
Kolejnym krokiem było trzyczęściowe szkolenie „Opracowanie Czasopism”, które zgromadziło łącznie 123 uczestników! Od podstaw opracowania rekordu bibliograficznego, przez zagadnienia związane z zasobem, aż po szczegóły gromadzenia – każda część była pełna wiedzy i inspiracji.
Jesienne webinaria rozpoczęliśmy 4.10, od tematu „Hasła wzorcowe” zaś ostatnim punktem na naszej mapie szkoleń było „Opracowanie gier planszowych i komiksów”, które odbyło się 15 listopada.
Wszystkie nasze szkolenia cieszyły się pozytywnymi opiniami uczestników, co tylko potwierdza, że nasz wysiłek w dostarczanie jakościowych materiałów edukacyjnych przynosi efekty.

Oto co mówią nasi uczestnicy: „Forma szkoleń idealnie dopasowana do potrzeb. Wszystko przekazane jasno i zrozumiale, a prowadzący wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnością rzetelnego wyjaśniania.” „Plan szkoleń zrealizowany w 100%. Szkolenia przeprowadzone na wysokim poziomie, z licznymi praktycznymi przykładami.”

Webinaria PROLIB 2023 w liczbach:
6 spotkań
167 uczestników
98% zadowolonych kursantów
Dziękujemy za Waszą obecność i zaufanie. Wasze zainteresowanie i pozytywny odzew są dla nas najlepszą motywacją do dalszego działania i rozwijania naszych programów szkoleniowych. Do zobaczenia na kolejnych w nadchodzącym roku!

    Tags: PROLIB, webinarium