Pobieranie z bibliotek kodów dostępowych do platformy Legimi

Pobieranie z bibliotek kodów dostępowych do platformy Legimi cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Biblioteki wprowadziły już różne sposoby dystrybucji tych kodów – mailowo, osobiście lub telefon. Każdy z tych sposobów wymaga jednak dodatkowej pracy bibliotekarza. Nasze rozwiązanie, pozwala na to, by zalogowany czytelnik samodzielnie pobrał kod do Legimi, bezpośrednio z katalogu INTEGRO.
Pobieranie kodów z INTEGRO jest w pełni zautomatyzowane, cały czas pozostaje jednak pod kontrolą biblioteki. To bibliotekarze decydują o ograniczeniach dostępu do kodów – istnieje możliwość zablokowania dostępu dla czytelników z blokadą konta oraz dla wybranych statusów. Do dyspozycji biblioteki są też informacje o liczbie pobranych kodów oraz ich lista wraz z przypisaniem do czytelnika.
W tym rozwiązaniu zdecydowanie skraca się ścieżka, którą musi przebyć czytelnik, żeby pobrać kod. Jeżeli spełnia on warunki do otrzymania kodu, to wystarczy zalogowanie do katalogu INTEGRO i po kilku kliknięciach może się cieszyć z dostępu do platformy Legimi. Bibliotekarze otrzymują kompleksową informację o przydzielonych kodach i nie muszą już wykonywać tej pracy ręcznie. To rozwiązanie optymalizujące pracę i wychodzi naprzeciw potrzebom czytelników.

Do końca sierpnia obowiązuje letnia promocja za zakup tego rozwiązania.

    Tags: BIBLIOTEKA, INTEGRO, PROLIB