Przejdź do treści

Baza wiedzy

Książkomat - nowoczesne rozwiązanie dla bibliotek

 Funkcjonowanie bibliotek w okresie pandemii pokazało, że przy istniejących rozwiązaniach organizacyjnych i technologicznych niezwykle trudna jest obsługa czytelnika bez jego osobistej obecności w instytucji, a zarówno infrastruktura, jak i użytkowane systemy nie są przygotowane do takiej pracy.

Zdalne narzędzia w bibliotece

W ciągu ostatnich kilku tygodni kryzys związany z koronawirusem wywarł olbrzymi wpływ na społeczeństwo, instytucje i przedsiębiorstwa. Jak się w tym wszystkim odnaleźć?

Obsługa PPK w systemie Quatra Max

PPK to dobrowolny i w pełni prywatny system długoterminowego oszczędzania, który ma podnieść bezpieczeństwo finansowe Polaków przechodzących na emeryturę. Nowe rozwiązania są wprowadzane etapami.

rozwiązania hybrydowe mobilne

Dzisiejszy świat - czy ktoś może wyobrazić sobie codzienne życie bez wszechobecnych smartfonów? ? Są z nami wszędzie: w pracy, w domu, a nawet w podróży. Nie rozstajemy się z nimi niemal na krok.

K-03 Sprawozdanie biblioteki do GUS - jak znaleźć dane?

Zbliża się termin wysłania informacji o pracy biblioteki w roku rozliczeniowym. Każdego roku na początku lutego biblioteka wysyła formularz K-03 Sprawozdanie biblioteki do GUS.

Portal pracowniczy w systemie ERP
Portal pracowniczy to platforma wspierająca zarówno działania firmy, jak i jej pracowników. Informacje dostępne na portalu są ściśle związane z systemem uprawnień: dane przeznaczone dla poszczególnych służb i jednostek firmy, dane dla pracownika zatrudnionego na określonym stanowisku.
Rola człowieka podczas wdrażania systemów ERP
O systemach ERP napisano wiele artykułów oraz mniej czy bardziej naukowych publikacji: o możliwościach, zaletach, opcjach, o wdrożeniach, czy wreszcie o korzyściach wynikających z wdrożenia i użytkowania.
Big data w administracji publicznej
Pojęcie Big Data utożsamia się z danymi o znacznym wolumenie. Mogą pochodzić z serwisów społecznościowych, z wielu czujników urządzeń, mogą to być dane transakcyjne. Korzyści jakie może przynieść ich analiza są niewspółmierne do zastosowanych środków, a takich właśnie środków dostarczają rozwiązania z kategorii Big Data.
Zrobotyzowana automatyzacja procesow
Robotic Process Automation oznacza z języka angielskiego Zrobotyzowaną Automatyzację Procesów. System ten pozwala na zautomatyzowanie powtarzalnych procesów, które cechuje niski stopień wyjątków w regule algorytmu. Ma na celu zastąpienie pracy rąk ludzkich systemem komputerowym, oczywiście w obszarze powtarzalnych czynnościach.

 

ul. Dąbrowskiego 12, 65-021 Zielona Góra

+48 68 416 25 00 | kontakt@sygnitysbs.pl

www.sygnitysbs.pl

 

NIP: 929-009-43-26

KRS nr 0000037912 Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Kapitał zakładowy: 3.025.920 zł; Kapitał wpłacony: 3.025.920 zł

© 2018 Sygnity Business Solutions S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.